VW Golf VII

Volkswagen Golf VII

Nowoczesny samochód to model funkcjonalny, spełniający wymogi techniczne i wyposażony w najnowszą technologię zapewniającą komfortową i bezpieczną jazdę. Takim autem jest Volkswagen Golf VII – ładne, nowoczesne i w pełni zaawansowane auto oparte na ponadprzeciętnych rozwiązaniach.

VII odsłona VW Golf to samochód, który ma się czym pochwalić pod względem technicznym, gdyż jedną z jego najważniejszych zalet jest nowoczesny komputer pokładowy wyposażony w panel kontroli, cyfrowe wyświetlacze i intuicyjny system sterowania. Znajdziemy tu m.in. informacje dotyczące jazdy oraz funkcję podłączenia telefonu. Obsługa aplikacji, programów i urządzeń jest prosta i wygodna. Samochód posiada również wyciszony i dynamiczny silnik palący około 5-9 litrów na 100 km, w zależności o warunków jazdy. Warto również zwrócić uwagę na:

  • Opony w rozmiarze 225/40 R18 zapewniające bezpieczną i wygodną jazdę,
  • Logicznie poukładamy system Infotainment,
  • Wygodne i obszerne fotele tylnie i przednie,
  • Amortyzatory o zmiennej charakterystyce tłumienia,

System Volkswagen Golfa VII oparty jest na najnowszej technologii zapewniającej wygodę, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Samochodem tym możemy pojechać zarówno do miasta, jak i na wieś. W każdym z tych miejsc mogą się przydać jego możliwości. Ekonomiczne spalanie i popularność marki VW sprawią, że każdy w tym aucie poczuje się dobrze. Warto zauważyć, że oferowany przez nas model posiada automatyczną skrzynię biegów.

Wypożycz ten samochód:

Biuro:
608-300-700

CENNIK

1 do 7 dni 7-14 dni od 14 dni
149 zł 119 zł indywidualnie
Back to top