VW Arteon R-Line

Volkswagen Arteon R-line

Wybierając się w daleką trasę wiele osób zwraca uwagę na wydajność oraz prezencję swojego auta. Dlatego kierowcom poszukującym  szybkiego, przestrzennego i pięknego samochodu polecamy Volkswagen Arteon.

Volkswagen Arteon zachwyca swoim niesamowitym designem będącym efektem wielu składowych. Mowa tu o płynnej budowie opartej na zaokrąglonych kształtach, szybkach pozbawionych ramek oraz trójwymiarowej stylizacja przednich i tylnych świateł. Dzięki tym elementom auta nabiera wyjątkowego stylu. To jednak nie wszystko. Arteon to również współczesny model wyposażony w nowoczesny komputer pokładowy, kamerę, radar oraz czujniki świetle współpracujące z GPS. Elementy dzięki, którym kierowca ma pełny wgląd, w to co się dzieje na drodze i wokół niego. Warto również zwrócić uwagę na:

  • Eleganckie wnętrze,
  • Dużą przestrzeń dla kierowcy i pasażerów,
  • Nowoczesną technologię,
  • Niezawodne hamulce,
  • Wysoki komfort jazdy,

Volkswagen Arteon to samochód stworzony z myślą o ludziach kochających piękne samochody. Model przeznaczony na dojazd na służbową kolację, firmowe spotkanie lub ważną prezentację. Wszelkie okazje, w których chcemy dobrze wyglądać.

Wypożycz ten samochód:

Biuro:
608-300-700

CENNIK

1 do 7 dni 7-14 dni od 14 dni
299 zł indywidualnie indywidualnie
Back to top