Skoda Octavia 1.4 TSI Turbo

Skoda Octavia 1.4 TSI Turbo

Dobra, duża Skoda dla każdego

Zaangażowani fani motoryzacji znają tą markę od podszewki. Każdy kolejny wypuszczony model Skody czymś zaskakuje. Analogicznie było w tym przypadku. Kolejna odsłona popularnej Octavi robi wrażenie nie tylko tym co jest pod maską. Silnik benzynowy o pojemności 1.4 TSI (turbo), wykonuje swoją pracę idealnie. To połączenie dynamiki dzięki której możemy z łatwością wyprzedzać, ekonomii i komfortu jazdy.

W naszej wypożyczalni ten model jest od trzeciego kwartału 2018 roku. Pozytywne rekomendacje tego modelu mają solidne za sobą argumenty. Nasz Octavia jednorazowo pokonywała tysiące kilometrów. Przebyła najważniejsze europejskie autostrady, zwiedziła polskie i zagraniczne tereny górskie i za każdym razem spisywała się bez zarzutu.

Dostępna w Mk-Speed Rent a Car Inowrocław wersja kombi pozwala na naprawdę spory załadunek. Pięcioosobowa rodzina z łatwością zapakuje wszystkie rzeczy na zimowy wyjazd na narty bądź wakacyjne biwakowanie. Ponadto Octavia jest nad wyraz bezpieczna. Odczuwalny komfort jazdy potwierdzają klienci, którzy chwalą sobie jazdę tym pojazdem po krętych wąskich drogach lub w trudnych warunkach pogodowych. System multimedialny i miłe dla ucha nagłośnienie uprzyjemnią podróż wszystkim pasażerom.

Wypożycz ten samochód:

Biuro:
608-300-700

CENNIK

1 do 7 dni 7-14 dni od 14 dni
179 zł 149 zł indywidualnie
Back to top