Renault Trafic

9 osobowy NOWY, AC,OC, NNW Gwarancja

Dlaczego warto wypożyczyć Renault Trafic?

Wnętrze Renault Trafic to nie tylko wygodne fotele i elegancka deska rozdzielcza, ale również spora przestrzeń do wykorzystania. Wszystko za sprawą budowy. Samochód liczy około 5182 mm długości, 1690 mm szerokości oraz 1387 mm wysokości. Daje to w efekcie około 2,8 metrów wolnej przestrzeni. Łatwo sobie zatem wyobrazić, jaki komfort i wygodę poczują pasażerowie podróżujący Renault.

Funkcjonalność samochodu podkreśla pomysłowe wykorzystanie deski rozdzielczej. Posiada ona liczne kieszenie i schowki, w których możemy schować m.in. teczkę z dokumentami A4, butelkę z wodą, telefon bądź pudełko. Większe przedmioty można umieścić pod kanapą, gdzie znajdziemy obszerny schowek.

Renault Trafic to model na miarę współczesnych wymagań klientów, który powstał na bazie starego modelu z lat 80. Samochód znakomicie sprawdzi się podczas podróży po kraju i za granicą, ale także w czasie dojazdu na szkolenia i konferencje.

Nasz niezawodny Trafic wielokrotnie zdawał egzamin na bardzo dalekich wyjazdach. Wakacje 2020 pomimo dużych obostrzeń nie przeszkodziły naszym stałym klientom w zwiedzaniu Chorwacji, Słowenii czy nawet Albanii!

Wypożycz ten samochód:

Biuro:
608-300-700

CENNIK

1 do 7 dni 7-14 dni od 14 dni
289 zł 229 zł indywidualnie

* Kaucja zwrotna podczas wypożyczenia samochodu: 1000zł

* do ceny wynajmowanego samochodu należy doliczyć jednorazową opłatę w wysokości 50zł (netto).

Back to top