Renault Megane RS Trophy

TROPHY to wierna swoim przodkom, sportowa kontynuacja

Nowoczesna technologia, z ostatnich miesięcy roku 2019…w automatycznej skrzyni biegów! Każdy miłośnik marki Renault, a także amatorzy sportowej jazdy powinni usiąść za kierownicą innowacyjnego rozwiązania od Renaulta. Istnie futurystyczna, lekko agresywna linia, opływowy kształt i aż 300KM pod maską dają godziny dobrej zabawy na torze.

Wygląd zewnętrzny kontynuuje bardzo ciekawa kolorystyka i rozwiązania wewnątrz samochodu. Multimetdialny wyświetlacz komputera pokładowego, Nagłośnienie BOSE i czerwone detale błyskawicznie definiują sportową wersję tytułowej Meganki.

Koncern Renault szybko dowiódł, że najnowsza wersja z 2019 roku to wysoce dopracowany i praktyczny model. chwile po wypuszczeniu, Megan RS Trophy pobił własny rekord na torze wyścigowym Nürburgring, potwierdzając tym samym wiodącą rolę w kategorii seryjnych pojazdów z przednim napędem. Systematyczne opinie płynące od Państwa potwierdzają, że Megane RS Trophy wypełniło sportową lukę naszej wypożyczalni i zostanie z nami na długo. Auto do wypożyczenia na dni, tygodnie i weekendy.

Wypożycz ten samochód:

Biuro:
608-300-700

CENNIK

1 do 7 dni 7-14 dni od 14 dni
399 zł indywidualnie indywidualnie
Back to top