Mercedes Sprinter – dostawczy

Mercedes Sprinter – wersja dostawcza

Na rynku samochód znajdziemy modele z wyjątkowych designem, auta wyposażone w nowoczesną technologię, a także trwałe, wytrzymałe i niemal długowieczne samochody dostawcze. Idealnym przykładem ostatniego z nich jest Mercedes Sprinter, który od wielu lat dzielnie służy pracownikom budowy i nie tylko.

Mercedes Sprinter to obszerne dwudrzwiowe auto dostawcze z tylną paką umożliwiającą przewiezienie wielu rzeczy. Samochód wyróżnia się siłą i ekonomiczność, dzięki wyposażeniu w jeden z najlepszych modeli silnika. Mowa tu o Disel 3.0 V6 CDI. Dzięki niemu Sprinter ma dużo energii, niewielki procent spalaniem oraz zapewnia wiele lat wydajnej pracy. Ponadto samochód jest wygodny, posiada dobrą widoczność oraz prowadzi się dobrze i bezpiecznie. Warto również zwrócić uwagę na:

  • Doskonały promień skrętu,
  • Dużą przestrzeń w kabinie,
  • Wygodne fotele,
  • Komfort jazdy,
  • Wytrzymałość całej konstrukcji samochodu.

Mercedes Sprinter to samochód dostawczy, który musi spełnić swoją rolę. Stworzony jest z myślą o przewozie towarów, maszyn, urządzeń, mebli i innych rzeczy, stąd też kierowany jest głównie do pracowników budowy i przewoźników.

Wypożycz ten samochód:

Biuro:
608-300-700

CENNIK

1 do 7 dni 7-14 dni od 14 dni
299 zł 219 zł indywidualnie
Back to top