Audi A6 Quattro

204KM, Automat

Audi A6 Quattro – ciekawa propozycja dla fanów marki

Jak zauważyliśmy, marka Audi cieszy się sporym powodzeniem w naszej wypożyczalni. Do przedstawianych wcześniej modeli A3 i A5 w 2021 roku dołączył model A6. To znakomita propozycja nie tylko na letnie wyjazdy. Komfortowa 7 stopniowa automatyczna skrzynia biegów S tronic pozwala cieszyć się jazdą o każdej porze roku. Dynamika zawarta w jednostce napędowej zasilanej dieslem pozwala na „zebranie się” auta do 100 kilometrów na godzinę w czasie poniżej 8 sekund. Dzięki temu manewr wyprzedzania będzie krótki i dynamiczny a co za tym idzie – bezpieczniejszy.

Nowoczesne silniki, szczególnie dobrych marek jaką niewątpliwie jest Audi pozwalają na zachowanie ekonomii. Średnie zużycie paliwa w cyklu mieszanym A6 Quattro to według zapwenień producent 6,3 litra. Po kilku przejazdach i testach innych klientów potwierdzamy, że 6,5l przy normalnej jeździe to wynik naturalny do osiągnięcia.

Udogodnienia w postaci czytnika znaków drogowych, elektromechanicznego wspomagania kierownicy, świateł LED czy lusterko z funkcją przeciwślepieniową pozwalają wczuć się w klimat mijanych kilometrów i naprawdę cieszyć się podróżą. Ponadto każde kolejne A6 robi jeszcze większe wrażenie pod względem ilości miejsca. Fotel kierowcy i pasażera pozwalają na bardzo duży komfort. Do pełnego odprężenia wystarczy ulubiona muzyka w dźwięku stereo z aż 8 standardowo wyposażonych głośników.

Wypożycz ten samochód:

Biuro:
608-300-700

CENNIK

1 do 7 dni 7-14 dni od 14 dni
299 zł indywidualnie indywidualnie
Back to top