Audi A5

Sportback 2.0 Tfsi 190KM

Sportowa odsłona dla fanów Audi

Pod koniec 2020 roku, dokładnie 10 grudnia, wjechało do naszej wypożyczalni nowe Audi A5 Sportback. Był to swojego rodzaju Mikołajkowy prezent dla klientów, którzy coraz częściej pytali o modele Audi w naszej ofercie. Niewątpliwie ten model to połączenie precyzyjności, doskonałego designu i sportowego styl, który na drodze i w we wnętrzu pojazdu odczuje każdy fan marki.

Od 2010 roku każda odsłona A5 Sportback cieszy się dużą sympatią oraz zaskakuje innowacyjnością. Nasze oferowane Audi A5 Sportback to model tzw. drugiej generacji. Już pierwsze wrażenie jest znakomite. Komponenty i jakość wykonania są odczuwalne nie tylko w komfortowym wnętrzu ale również na każdej nawierzchni drogi. Pomimo, że to sportowa wersja przeznaczona do długich odcinków autostrady, to kilkakrotnie przekonaliśmy się, że auto celująco zdaje egzamin nawet na najbardziej wymagających drogach.

Automatyczna skrzynia biegów, nowoczesna technologia, która przejawia się przede wszystkim w dynamicznym silniku, którego spalanie to poziom ok: 6.3l, oraz wszechobecna naszpikowana elektronika pozwala na poznanie tego modelu na nowo, nawet największym fanom Audi A5 Sportback.

Wypożycz ten samochód:

Biuro:
608-300-700

CENNIK

1 do 7 dni 7-14 dni od 14 dni
299 zł indywidualnie indywidualnie
Back to top